Dubočica 54 savladala beogradski Obilić

U utakmici 4. kola plejauta Super rukometne lige Dubočica 54 i Obilića iz Beograda bolji su bili Leskovčani, koji su pobedii rezultatom 33:26 (16:13). Gosti su bili ravnopravni protivnik u prvom poluvremenu i favorizovanom domaćinu nisu dozvoljavali da stvori osetniju prednost. Najveća razlika bila je +4 golova za Dubočicu 54 i to na samom kraju prvog poluvremena (16:12), da bi se na pauzu otišlo sa 16:13. U nastavku gosti brzo izjednačuju, uspevaju i da povedu (35. minut 17:18) i tu prednost su čuvali do 40. minuta (20:21). Usledila je serija domaćeg tima od 6:0, koji rezultat preokrenuli u svoju korist, ispostaviće se na kraju, prelomili meč. Na kraju zaaslužena pobeda od 33:26.

Za ekipu Dubočice 54 su igrali: L. Pavlović 2, Milićević 7, Radulović 5, Petrović, Trajković, Trako, I. Mitrović, Spasić, A. Mitrović 1, Atanasković 4, Ristović 7, M. Pavlović 2, Milošević 47, Anđelković 1, Ković (odbrane 9/27), Arđelan (igrač utakmice, odbrane 6/14).

Nakon 4. kola plejauta Dubočica 54 je na vrhu tabele, sa tri bodova više od Crvene zvezde. U 5. kolu na programu je gostovanje u Kaću, gde je domaćin Jugović.