Lista sudija-Srpska liga Istok

NIŠ-PIROT

LISTA SUDIJA – SRPSKA LIGA ISTOK

2020/2021.

Ime i prezime Mesto Datum rođenja
Babić Nikola Aleksinac 1992-06-02
Vukadinović Aleksandar Niš 1995-07-20
Vukadinović Petar Niš 1997-08-08
Grujić Miloš Niš 1994-12-12
Grujičić Miloš Kruševac 1995-03-15
Dimitrijević Milenko Trstenik 1995-10-25
Đokić Stefan Vlasotince 1993-05-29
Đorđević Jovan Vranje 1991-01-19
Klikovac Mitar Niš 1996-08-30
Marek Dušan Leskovac 1996-09-03
Marinkov Martin Pirot 1997-05-19
Miladinović Dušan Niš 1992-11-23
Miletić Stefan Sokobanja 1996-06-19
Mitrović Nemanja Prokuplje 1991-10-11
Ničić Nikola Vranje 1994-05-23
Petković Jovan Negotin 1992-11-21
Pršić Lazar Kruševac 1996-01-10
Rajković Igor Despotovac 1992-01-15
Savić Dušan Paraćin 1994-05-14
Stojanović Saša Knjaževac 1992-06-05
Filipović Stefan Jagodina 1993-11-19
Cvetković Jelena Leskovac 1991-12-15

LISTA SUDIJA POMOĆNIKA – SRPSKA LIGA ISTOK

2020/2021.

Ime i prezime Mesto Datum rođenja
Avramović Marko Niš 1993-12-22
Božinović Dušan Zaječar 1993-02-09
Vučković Mihajlo Vranje 1995-10-04
Glušac Milan Leskovac 1992-05-14
Gmitrović Ivan Sokobanja 1994-01-31
Đorđević Aleksandar Leskovac 1992-10-06
Đorđević Dušan Pirot 1997-03-23
Đorđević Milan Leskovac 1993-01-06
Ivanović Bojan Leskovac 1992-02-03
Jović Mihajlo Lebane 1997-03-27
Kalezić Stefan Paraćin 1994-03-23
Kostić Aleksandra Žitorađa 1992-06-30
Lazarević Stevan Niš 1991-12-31
Marinković Dušan Merošina 1990-05-02
Milenković Aleksandar Sokobanja 1995-04-01
Milenković Dušan Malošište 1993-10-09
Milenković Milan Kruševac 1994-12-28
Milićević Srđan Kuršumlija 1990-09-14
Milojković Lazar Prokuplje 1992-07-15
Mitić Miloš Sc Surdulica 1996-11-19
Nikolić Oliver Niš 1991-03-13
Pehčevski Antonije Surdulica 1995-08-04
Ranđelović Aleksandar Niš 1987-05-15
Stanković Nenad Knjaževac 1990-02-22
Stojanović Danijela Niš 1990-09-28
Stojković Uroš Niš 1997-12-24
Todorović Nemanja Jagodina 1993-04-06
Todosijević Miloš Rekovac 1992-02-27
Tošić Miloš Vlasotince 1994-11-29
Hristov Predrag Niš 1990-09-04

LISTA DELEGATA – SRPSKA LIGA ISTOK

2020/2021.

Ime i prezime Mesto
Bojanović Dejan Aleksinac
Vučković Milorad Zaječar
Gavrilović Milan Sokobanja
Glušac Milovan Leskovac
Gošić Srđan Pirot
Ilić Tomislav Niš
Marjanović Jovan Niš
Mijušković Milan Jagodina
Milanović Nemanja Jagodina
Milić David Surdulica
Mirković Vitomir Gnjilane/Niš
Mihajlović Marko Leskovac
Perić Zlatko Šarbanovac
Popović Nebojša Kruševac
Pribanović Vladica Aleksandrovac
Pupovac Mladen Surdulica
Radunović Moma Jagodina
Rangelov Miljan Pukovac
Stamenković Vlastimir Vlasotince
Stamenković Dalibor Orljane
Stančulović Ljubiša Negotin
Stojanović Vanja Prokuplje
Stojković Dejan Surdulica
Cvetković Stefan Niš

Neka Vaš komentar bude prvi na "Lista sudija-Srpska liga Istok"

Pošaljite komentar

Vaša email adresa neće biti objavljena.


*