Pobeda u poslednjim sekundama

Leskovački rukometni superligaš „Dubočica 54“ pobedila je na svom terenu ekipu  „Šamota“ iz Aranđelovca reyultatom 26:25 (15:13). Utakmicu 19. kola Leskovčani su nakon velike i izjednačene borbe. Rezultat u prvom poluvremenu je mahom bio izjednačen, a u tom delu igre obe ekipe su imale u jednom trenutku dva gola prednosti (3:5 u 10. minutu i 15:13 na samom kraju poluvremena). U nastavku „Dubočica 54“ je u 34.minutu došla do prednosti od 18:14, ali gosti ubrzo izjednačili (20:20 u 43.minutu). Do kraja se igralo gol za gol, da bi pobedu domaćin ostvario pogotkom Radulovića u poslednjim sekundama.

Za ekipu „Dubočica 54“ su igrali: Cvetković, Stefanović, Milićević 2, Radulović 5, Trajković, Mađar, Denić, Mitrović, Spasić 1, Atanasković 3, Ristović 2, Stolić, Pavlović 2, Anđelković 11 (igrač utakmice), Kocić (odbrane 13/38), Arđelan.

U 20. kolu „Dubočica 54“ gostuje u Beogradu ekipi „Partizana“.