ODRŽANA MEĐUOKRUŽNA TAKMIČENJA ATLETSKOG ZDRAVORASTIMO KUPA

 

NIŠ

Međuokružna školska atletska takmičenjima završnice tradicionalnog ZdravoRastimo kupa održana su 14. maja u Novom Sadu i Nišu a pobednici idu u finale koje se održava 21. maja u Novom Sadu.

 

Oko 450 učenika uzrasta od 13 do 18 godina nadmetalo se na novosadskom stadionu „Karađorđe“ u Novom Sadu i stadionu „Čair“ u Nišu u trkama na 100, 300 i 600 metara, štafeti 4 x 100m, skoku u dalj, skoku u vis i bacanju kugle, a održana su i ekipna takmičenja.

 

Međuokružna takmičenja su održana i u Sremskoj Mitrovici u Kladovu, Kragujevcu, Pirotu, a za 21. maj u Novom Sadu zakazano je završno, republičko takmičenje ZdravoRastimo kupa, u kome će učestvovati svi prvoplasirani.

 

Takmičenja se organizuju četvrtu godinu zaredom, u okviru projekta ZdravoRastimo, koji sprovode Savez za školski sport Srbije i kompanija Nestlé Adriatic. Cilj projekta je edukacija učenika sedmih razreda o važnosti pravilne ishrane i redovne fizičke aktivnosti.

 

Projekat ZdravoRastimo podržavaju Ministarstvo prosvete, nauke i tehnološkog razvoja Republike Srbije i  Ministarstvo omladine i sporta.

 

 

 

 

S  P  I  S  A  K

tri prvoplasirana takmičara na Međuokružnom takmičenju u Atletici

održanog dana 14.05.2015 god. u Nišu

 

P I O NI R I

 

100 m. – 1. Filip Manojlović OŠ” Dušan Radović” Niš

  1. Srećko Vukadinović OŠ” Živadin Apostolović” Trstenik
  2. Hadžić Milan OŠ” Desnaka Maksimović” Zaječar

300 m. –  1. Marko Mladenović OŠ” Knjeginje Milice” Donji Ribnik Trstenik

  1. Ognjen Popović OŠ” Dušan Radović” Niš
  2. Aleksa Toskić OŠ” Živadin Apostolović” Trstenik

800 m. –  1. Andrija Vasović OŠ” Živadin Apostolović” Trstenik

  1. Andrija Stoičkov OŠ” Car Konstantin” Niš
  2. Andrija Milojević ” OŠ” Dušan Radović” Niš

Kugla-   1. Vukadin Drašković OŠ” Dušan Radović” Niš

  1. Aleksandarv Danilović OŠ” Vožd Karađorđe” Veliki Izvor
  2. Filip Čolić OŠ” Živadin Apostolović” Trstenik

Dalj-      1. Filip Milenković  OŠ” Dušan Radović” Niš

  1. Miljan Katić OŠ” Živadin Apostolović Trstenik
  2. Strahinja Alković OŠ” Desnaka Maksimović” Zaječar

Vis. –     1.  Mladen Stolić  OŠ” Vožd Karađorđe” Niš

  1. Filip Stevanović OŠ” Dušan Radović” Niš
  2. Luka Vulićević OŠ” Jovan Popović ” Kruševac

 

P I O N I R K E

 

100 m. – 1. Snežana Pavlović  OŠ” Vuk Karadžić” Kruševac

  1. Andrijana Prole OŠ” Ćele Kula” Niš
  2. Anja Stanković OŠ” Dušan Radović ” Niš

300 m. – 1. Luna Urso  OŠ” Sveti Sava ” Niš

  1. Una Petrović OŠ” Dušan Radović” Niš
  2. Anđela Milenković OŠ” Sveti Sava Trstenik

600 m. – 1. Iva Maletić OŠ” Ljuba Nešić ” Zaječar

  1. Milica Pršić OŠ”Jovan Jovanović Zmaj” Brus
  2. Anđela Tasić OŠ” Vožd Karađorđe” Aleksinac

Kugla-   1. Teodora Rakić  OŠ” Dušan Radović” Niš

  1. Nastasija Jotović OŠ” Vožd Karađorđe” Veliki Izvor
  2. Tijana Avramović OŠ” Heroj Mirko Tomić” Donji Krčin Varvarin

Dalj-      1. Helen Pavlović OŠ”Živadin Apostolović” Trstenik

  1. Mila Kocić  OŠ” Miroslav Antić” Niš
  2. Tijana Lončar  OŠ” Vuk Karadžić Kruševac

Vis. –     1. Lenka Zdravković  OŠ”Jovan popović” Kruševac

  1. Anja Ilić OŠ” Dušan Radović” Niš
  2. Milica Tamburović OŠ” Vuk Karadžić”Kruševa

O M L A D I N C I

 

100 m. – 1. Kostadin Nikolić   Ekonomska škola NIš

  1. Nikola Milivojević GIM ” Svetozar Marković” Niš
  2. Nemanja Canić TŠ” Zaječar” Zaječar

400 m. – 1. Ivan Radovanović  TŠ” Zaječar” Zaječar

  1. Dimitrije Džunić ETŠ” Mija Stanimirović” Niš
  2. Mladen Bošković GIM” Svetozar Marković” Niš

1000 m. 1. Strahinja Rajić  Gimnazija Zaječar

  1. Lazar Pešić Ekonomska škola Niš
  2. Jovan Stanković GIM” Svetozar Marković” Niš

Kugla-  1. Boban Živković  MEŠ Kruševac

  1. Strahinja Živulović Tehnička škola Zaječar
  2. Marko Damnjanović GIM” Vuk Karadžić”Trstenik

Dalj-     1. Ilija Spasić  GIM” Svetozar Marković” Niš

  1. Nikola Jaćević Srednja škola Brus
  2. Nemanja Jelenković  Medicinska škola Zaječar

Vis. –    1.  Ilija Blagojević  GIM” Vuk Karadžić ” Trstenik

  1. Petar Đorđević GIM” Svetozar Marković” Niš
  2. Luka Milenović TŠ Zaječar

 

O M L A D I N K E

 

100 m. – 1. Anđela Filipović  Medicinska škola Kruševac

  1. Aleksandra Đorđević Aleksinačka gimnazija
  2. Jana Ćirić GIM” Svetozar Marković” Niš

400 m. – 1. Mia Stanković  GIM” Svetozar Marković” Niš

  1. Milijana Zec Aleksinačka Gimnazija
  2. Milica Dimitrijević Medicinska škola Zječar

800 m. – 1. Tijana Dinić  Med. škola “Dr Milenko Hadžić”

  1. Marija Đikić Srednja škola Brus
  2. Tamara Savić Gim” Svetozar Marković” Niš

Kugla-   1. Jelena Jevtić  Medicinska škola Kruševac

  1. Anđela Jakovljević GIM” Vuk Karadžić ” Trstenik
  2. Milica Mirčić GIM” Svetozar Marković” Niš

Dalj-     1. Andrijana Stanković  GIM ” Kruševac” Kruševac

  1. Natalija Lazić GIM ” 9. Maj ” Niš
  2. Emilija Tomović GIM ” Svetozar Marković” Niš

Vis. –    1. Aleksandra Stojanović  Medicinska škola Kruševac

  1. Nola Cvetković GIM” Svetozar Marković” Niš
  2. Sara Jovanović Medicinska škola Zaječar

Ostavite komentar

avatar
  Prati  
Obavesti me o
Проститутки Бишкека