Dubočica osvojila prve bodove u Kaću

Rukometaši „Dubočice 54“ osvojili su prve bodove u 4. kolu Arkus superligi, pobedivši „Jugović“ u Kaću rezultatom 24:25 (14:12). Prvo poluvreme je odlikovala neizvesnost, a domaći tim je prvi došao do dva golova prednosti došao pri kraju poluvremena (10:8) i upseo da na odmor i ode sa tom razlikom (14:12). U nastavku igre Leskovčani su već u 34 minutu poveli (16:17), da bi u 45 minutu ta prednost dostigla tri gola razloke (18:21). Domaći tim je upseo da poravna rezultat u 29. minutu (24:24), da bi Anđelković postigao pobedonosni gol 37 sekundi pre kraja (24:25) i doneo važne bodove „Dubočici 54“.

Za ekipu Dubočice 54 su igrali: Cvetković, Stefanović, Milićević 4, Radulović, Milovanović 1, Mađar 3, Mitrović 1, Spasić 5 (igrač utakmice), Atanasković 1, Ristović 2, Radisavljević, Pavlović 1, Anđelković 7, Kocić, Arđelan.

Nakon 4. kola „Dubočica“ nalazi se na deobi 9-12. mesta sa dva boda. U okviru 5. kola, nakon dvonedeljne pauze, u Leskovac dolazi ekipa „Rudara“ iz Kostolca.