“Zdravlje” poraženo u Novom Pazaru

Košarkaši Zdravlja otputovali su na gostovanje u Novi Pazar bez D. Jovića, Đorđevića i kapitena Radivojevića i od istoimene ekipe izgubili meč 13. kola Prve lige Srbije rezultatom 98:73 (21:22, 19:16, 29:14, 29:21). Leskovčani su održavali rezultatsku neizvesnost tokom čitavog prvog poluvremena, koje je završeno vođstvom domaćih od 40:37. U nastavku su gosti posustali, već posle tri minuta „Novi Pazar“ vodi sa 50:41, tri minuta kasnije već je 59:44 i bilo je jasno ko će biti pobednik. Na kraju ubedljivih 98:73 za domaći tim.

Za ekipu Zdravlja su igrali: Cekić, Stojković, Hadson 19, Petković 9, Đorđević, Radivojević, Stamenković 14 85 skokova), Jovanović, Vujasinović (5 asistencija), Jović 3, Blekvel 24 (6 skokova), Bjelak 4 (6 skokova).

U sledećem, 14. kolu, „Zdravlje“ gostuje u Lazarevcu gde će ga dočekati ekipa „Kolubare“.