Rukometaši Dubočice superligaši!!

Rukometaši „Dubočice 54“ pobedom u poslednjem kolu Super „B“ lige osvojili su prvo mesto na tabeli i time, nakon 19 godina, obezbedili plasman u najviši rang takmičenja. Oni su u Novoj Varoši pobedili ekipu Zlatara 33:38 (14:20). Leskovčani su utakmicu započeli rešeni da pobede, poveli, ali ni domaći nisu želeli da prepuste bodove. U 10. minutu uspeli su da ponovo poravnaju rezultat (5:5). Gosti od tog trenutka kreću silovito, prednost se uvećava, u 27. minutu dostiže maksimalnih osam golova razlike (11:19). Na odmor se otišlo sa šest golova razlike (14:20). U drugom poluvremenu rukometaši Dubočice su znalački čuvali prednost koja nije padala na manje od pet golova razlike i veliko slavlje je moglo da počne.

Za „Dubočicu 54“ su igrali: Pešić, Cvetković 4 gola, Pavlović 2, Simić 1, Stanković 3, Nikolić 3, Arsić, Jocić 3, Atanasković 6, Filipović 2, Adamović 5, Matović 6 (igrač utakmice), Gašić, Radivojević 2, Mitrović 1, Radisavljević.