Rukometaši Dubočice 54 poraženi u Pančevu – Dinamo ipak prejak protivnik

LESKOVAC – PANČEVO

Sa gostovanja lideru u Pančevu rukometaši „Dubočice 54“ se vraćaju poraženi. Oni su utakmicu 18. kola Superlige izgubili sa 39:30 (19:15). U prvih dvadeset minuta igrana je ravnopravna i izjednačena utakmica, gde su domaći tek pri kraju poluvremena stvorili osetniju prednost – 19:15. Taj rezultat se održavao i u drugom poluvremenu, do pred sam kraj (34:29 u 55. minutu), kada Pančevci serijom 5:1 dolaze do konačnih 39:30.

Posle 18. kola „Dubočica 54“ i „Novi Pazar“ imaju po 20 osvojenih bodova i dele čeetvrto mesto.

Ekipa „Dubočice 54“ igrala je u sastavu: Pešić, Cvetković 1, Đurić, Stanković M., Stanković I. 6, Nikolić V. 1, Marinković, Nikolivć M. 4, Pavlović 4, Mađar 3, Mitrović 4, Gašić, Radivojević, Džunić, Atanasković 7, Radisavljević.

Narednog vikenda na programu je 19. kolo i u Leskovac dolazi ekipa Kikinde.