Radan poražen od Čukaričkog

LEBANE

U utakmici šesnaestine Fudbalskog kluba Srbije Fudbalski klub Čukarički iz Beograda pobedio je kao gost Radan iz Lebana  sa 5:0.

Nade Lebančana da protiv favorita iz Beograda mogu da učine nešto više i plasiraju se u sledeću rundu potkopane su već u 11 minutu, kada je Mandić doveo goste u vođstvo.

Fofana je golom u 40. minutu uvećao vođstvo, a kada je Srnić u 51. minutu povećao na 0:3 bilo je jasno da je susret završen i da je jedino pitanje koji rezultat će biti na kraju. Golovima Jovanovića u 80. minutu i Ožegovića u 90. gosti su pokazali da su kvalitetnija ekipa, tehnički i fizički bolja od ekipe Radana. Domaći su pokazali nešto više tek u poslednjih petnaestak minuta, delom i zbog toga što je došlo do opuštanja u redovima Čukaričkog.

Ekipa Radana svakako zaslužuje sve čestitke i pohvale za plasman u završnicu Kupa Srbije, kao i na korektnoj i fer igri, ali i publici koja je kao nikada do sada ispunila tribine stadiona pored Jablanice.

RADAN: Ilić, Anđelković, Milošević (S. Kostić), Ćirić, Stojanović, Dojčinović (Petrov), Lapčević (I. Mitić), Cvetković, Momčilović, Stanković i Ranđelović.

ČUKARIČKI: Petrić, Janković, Bulatović, Plasentin, Đurić, Lagator, Docić, Mandić, Srnić (Kajević), Fofana (Ožegović) i Mašović (Jovanović).