„Partizan“ bolji od rukometaša „Dubočice 54“

LESKOVAC-BEOGRAD

U utakmici 20. kola Srkus Super lige rukometaši „Dubočice 54“ poraženi su u Beogradu od „Partizana“ sa 27:25 (13:14). Bio je to susret u kome je leskovački tim vodio čitavo prvo poluvreme sa jednim ili dva gola prednosti, a na poluvreme se otišlo sa 13:14. U nastavku gosti su jednostavno stali, prvih sedam minuta nisu postigli gol i domaći tim je to iskoristio i poveo sa 18:14. Tu prednost su održavali do samog kraja, a Leskovčani su uspeli da u 58. minutu smanje na samo dva gola zaostatka (26:24), ali to je bilo sve. Bodovi su ostali u Beogradu, „Partizan“ je pobedio sa 27:25.

Za ekipu „Dubočice 54“ su igrali: Cvetković 1, Stefanović, Milićević, Radulović 1, Trajković, Mađar, Mitrović, Spasić 4, Nikolić, Atanasković 5, Ristović 4, Stolić 3, Pavlović 4, Anđelković 3, Kocić (odbrane 7/26), Arđelan (odbrane 2/10).

I nakon 20. kola „Dubočica 54“ je na sedmom mestu, sa osvojenih 22 boda. U 21. kolu u Leskovac stiže ekipa beogradske „Crvene zvezde“. (kraj) IS/AS