Nisville 2022 Program

NIŠ

PROGRAM | NIŠVILLE JAZZ FESTIVAL 2022

EARTH/SKY BINA PROGRAM 2022.

(19:30-02:30)

ČETVRTAK, 11. 08.

19:30 – 20:20 Nišville ROJAZE Project Band (SRB) Earth (50 min)
20:30 – 21:20 Beti Đorđević i prijatelji (SRB) Sky (50 min)
21:30 – 22:30 Koh Mr Saxman & Sound of Siam (THA) Earth (60 min)
22:40 – 23:40 Kurt Rosenwinkel Caipi (USA, BRA) Sky (60 min)
23:50 – 01:10 AL McKay’s Earth, Wind & Fire Experience (USA) Earth (70 min)
01:10 – 02:00* La Malbec Orchestra (ARG) Sky (50 min)

PETAK, 12.08.

19:30 – 20:20 Vladimir Kostadinović Mindedness (AUT) Earth (50 min)
20:30 – 21:20 Mattan Klein Quartet (ISR) Sky (50 min)
21:30 – 22:30 Jungsu Choi Tiny Orchestra (KOR) Earth (60 min)
22:40 – 23:40 Kirk Lightsey & Piero Odorici Quartet (USA) Sky (60 min)
23:50 – 01:10 Magnifico (SVN) Earth (70 min)
01:10 – 02:00* Gyass style – Kurina Trio + (SRB) Sky(50 min)

SUBOTA, 13.08.

19:30 – 20:20 Milan Petrović Quartet feat. Sašo Popovski (SRB + MAK) Sky (50 min)
20:30 – 21:20 Igor Willcox Quartet (BRA) Earth (50 min)
21:30 – 22:30 Nikola Kolodziejczyk Orchestra (POL) Sky (60 min)
22:40 – 23:40 Montuno (BGR) Earth (60 min)
23:50 – 01:10 Natasha Atlas & Džambo Agushevi Orchestra (EGY+BEL+MKD) Sky (70 min)
01:10 – 02:00* Slide Ride (SRB) Earth (50 min)

NEDELJA, 14. 08.

19:30 – 20:20 Unleashed Cooperation (POL) Earth (50 min)
20:30 – 21:20 Corn Maiz (USA) Sky (50 min)
21:30 – 22:30 I Think You’re Awesome (DNK) Earth (60 min)
22:40 – 23:40 Yellowjackets (USA) Sky (60 min)
23:50 – 01:10 Julian Marley & Uprising (JAM/USA) Earth (70 min)
01:10 – 02:00* Nenad C & Numismatica (SRB) Sky (50 min)

PRATEĆI PROGRAM 2022.

RIVER BINA PROGRAM 2022

(Od 19:30h)

Utorak 09.08.

20:15 – 21:15h Hercenšlus
21:30 – 22:30h Vladan Vučković Paja i Spiritus Movens Band
22:45 – 23:45h Šaban Shukar (FRA)

Sreda 10.08.

20:15 – 21:15h ROJAZE project
21:30-22:30h Etno Jazz Orchestra
22:45-23:45h Gyass Style – Kurina Brothers +, ft. Bako Jovanović

OPEN BINA PROGRAM 2022

(19:30-00:00)

Četvrtak, 11. 08.

19:30h Tabletarijum
20:30h Stefan Nikolić i Le Bonens
21:30h Goddealers
22:30h Mateja Jezdić

Petak, 12.08.

19:30h Šaban Shukar (FR)
20:30h Cotton Pickers
21:30h Glasovi iz unutrašnjosti
22:30h Presing

Subota 13.08.

19:30h Angsters
20:30h Kvantno polje
21:30h Zbogom Brus Li
22:30h Dead Mondays

Nedelja 14.08.

19:30h Loup Garou
20:30h Cockblockers
21:30h CD Ministar i Grupa Ljudi
12:30h Petting Blues Band

MUSEUM BINA PROGRAM 2022

Od 19:30h

Petak, 05.08.

19:00-19:45 Soundcheck
20:00-20:45 Grupa TNT

Subota, 06.08.

20:00-20:45 Treća smena
21:00-21:45 Humanitarni band – Kolege

Nedelja, 07.08.

20:00-20:45 Supersolid
21:00-21:45 Opposite way

Ponedeljak, 08.08.

20:00-20:45 Mokri Jazz
21:00-21:45 Voodoo

Utorak, 09.08.

20:00-20:45 K2O
21:00-21:45 Can Richard Funk

Sreda, 10.08.

20:00-20:45 Voice Rock Pop Hor
21:00-21:45 Hazel
22:00-22:45 Doktor Pera i tehničari

Četvrtak, 11.08.

19:30 – 20:15 B#ART Mreža -Balkan Art Connection
20:30 – 21:15 Jambalaya
21:30 – 22:15 Bullet
22:30 – 23:15 Cure For Love ( Leonard Cohen tribute)

Petak, 12.08.

19:30 – 20:15 Stefanija & Vladimir
20:30 – 21:15 Fingerbangs
21:30 – 22:15 Neozbiljni pesimisti
22:30 – 23:15 LAB O3

Subota 13.08.

19:30 – 20:15 ROJAZE project – Belgium
20:30 – 21:15 ROJAZE project – France
21:30 – 22:15 ROJAZE project – Serbia
22:30 – 23:15 ROJAZE project – Joint performance

Nedelja 14.08.

19:30 – 20:15 vVrano
20:30 – 21:15 MOON
21:30 – 22:15 Pilot Blues Band
22:30 – 23:15 Shaman Blues Band

WELCOME BINA PROGRAM 2022

Četvrtak 11.08.

18:00h Blast
19:00h Radiofoniks

Petak, 12.08.

18:00h Can Richar Funk
19:00h Ruber Cor

Subota, 13.08.

18:00h Supersolid
19:00h Fighting Sparrow

Nedelja, 14.08.

18:00h Mokri Jazz
19:00h Grupa TNT

MIDNIGHT JAZZ DANCE BINA PROGRAM 2022

(00:00-05:00)

Četvrtak, 11. 08.

  • 00:00 – 01:30 Phat Phille (CRO)
  • 01:30.- 03:30 Jazzysad (SRB) B2B Jazzcat (ITA)
  • 3:30 – 05:00 Alex Mark (SRB)

Petak, 12. 08.

  • 00:00-01:30 Trenchtown Senior (Nis, Srbija)
  • 01:30-03:30 Alex Soulbrigada (Berlin, Germany)
  • 03:30-05:00 DJ Kontroverzni (Nis, Srbija)

Subota, 13. 08.

  • 00:00-01:30 DJ Funky Junkie (Nis, Srbija)
  • 01:30-03:30 DJ „S“ (Athens, Greece)
  • 03:30-05:00 Borislav Yordanov (Sofia, Bulgaria)

Nedelja, 14. 08.

  • 00:00 – 01:30  Gip Damone (ITA)
  • 01:30.- 03.30  Lubi Jovanovic (UK)
  • 03:30 – 05.00  dj loptica (SRB)
*postoji mogućnost za minimalnu izmenu programa

HIP HOP BINA PROGRAM 2022

Četvrtak, 11.08.

22:00 – 23:50h DJ Baba Raspopov – (FRA)

Petak, 12.08.

21:00 – 21:45h Južni Petar – Ni – SRB
21:50 – 22:50h DJ Sunrise & Vlascoastin Crew – NI / Vl – SRB
22:50 – 23:55h BVANA iz Lagune – Bg – SRB

Subota, 13.08.

21:00 – 21:45h Forty – Pg – MNE
21:50 do 22:50h DJ Marvel – Zg – CRO
22:50 do 23:55h SMOKI MARDELJANO – Bg – SR

Nedelja, 14.08.

21:00 – 21:40h Decata na starata škola – Sk – MK
21:50 – 22:50h Open Balkan – Le – SRB
22:50 – 23:55h KENDI – Bg – SRB

*postoji mogućnost za minimalnu izmenu programa
Prati
Obavesti me o
guest

0 Komentara
Inline Feedbacks
Prikaži sve komentare