LESKOVAC
Politicki pokret “Nema nazad, iza je Srbija” prdlaže Da se Roštiljijada izmesti na obilaznicu oko Leskovca.
“Time će se dobiti na veličini i širini platoa a i rasteretiće se . Dovesti mlade umetnike koji žele da se dokazu time što bi zabavljali goste gratis a novac od predvidjene naknade Jeleni Karleusi preusmeriti i napraviti Fond za veterane ratova kojima nisu overene knjižice da se mogu lečiti od najtežih bolesti”, anvode u ovom pokretu.
Kažu i da će “davati konstruktivne predloge gradu i biračima da se procene iskrene inicijative. Patriotski Pokret Nema nazad iza je Srbija je u okviru koaliceje NADA zastupljen u Parlamentu Srbije i predstavljaće ga naš predsednik Pokreta general Božidar Delić”, kažu u pokretu
Zašto pokret ne predstavlja neko od veterana koji je u problemu, a ne general (kome svaka čast za rodoljublje) ima rešeno i stambeno, a i ostala socijalna pitanja? Opet gladni veruju sitom?
Bravo za predlog veterani su bili dobri samo kada je trebalo i dalje se čeka da narod poznati te njihove rane…