Nagradjeni na smotri u Leskovcu

LESKOVAC

Nagrada Predstava/ Ime i prezime glumca

  1. Najbolji scenski govor Predstava „Hoću kući“
    OŠ „Milorad Mića Marković“ –
    Mala Ivanča
  2. Najbolji izbor muzike Predstava „Bajka o zaboravljenima“
    OŠ „Radoje Domanović“ – Vranje
  3. Najbolji scenski pokret Predstava „Princeza Đoza i princ Njofra“
    OŠ „Natalija Nana Nedeljković“
    Grošnica, Kragujevac
  4. Najbolji kostim Predstava „Fina Žozefina, princ Hrabrić Odvažni i još po neko“
    OŠ „Kneginja Milica“ – Beograd
  5. Najbolja scenografija Predstava „Fina Žozefina, princ Hrabrić Odvažni i još po neko“
    OŠ „Kneginja Milica“ – Beograd
  6. Najuspešnija kolektivna igra Predstava „Ana i dobri džin Tomislav“
    OŠ „Svetozar Marković“ – Kragujevac
  7. Najuspešnija maska Predstava „Od čitanja se raste“
    OŠ „Petar Kočić“ – Inđija
  8. Diploma Predstava „Princeza Fina Žozefina, princ Hrabrić Odvažni i još po neko“
    OŠ „Đura Jakšić“ – Paraćin
    Natalija Radovanović – uloga Naratora
  9. Najbolja epizodna uloga Predstava „Od čitanja se raste“
    OŠ „Petar Kočić“ – Inđija
    Teodora Čanković – uloga Pipi
  10. Najbolja ženska epizodna uloga Predstava „Princeza Fina Žozefina, princ Hrabrić Odvažni i još po neko“
    OŠ „Đura Jakšić“ – Paraćin
    Natalija Popović – uloga Princeza Fina Žozefina
  11. Najbolja muška epizodna uloga Predstava „Začarana princeza“
    OŠ „Branko Radičević“ – Kruševac
    David Stojanović – uloga Čarobnjak
  12. Najbolja ženska sporedna uloga Predstava „Princeza Đoza i princ Njofra“
    OŠ „Natalija Nana Nedeljković“
    Grošnica, Kragujevac
    Anđelina Kitanović, uloga Dvorska luda
  13. Najbolja muška sporedna uloga Predstava „Princeza Fina Žozefina, princ Hrabrić Odvažni i još po neko“
    OŠ „Đura Jakšić“ – Paraćin
    Marko Miladinović – uloga Šuškoslav
  14. Najbolja ženska uloga Predstava „Hoću kući“
    OŠ „Milorad Mića Marković“ – Mala Ivanča
    Tamara Kretić, uloga Ćerka
  15. Najbolja muška uloga Predstava „Princeza Đoza i princ Njofra“
    OŠ „Natalija Nana Nedeljković“
    Grošnica, Kragujevac
    Andrija Todorović, uloga princ Njofra
  16. Treće mesto,najbolja predstava u celini Predstava „Od čitanja se raste“
    OŠ „Petar Kočić“ – Inđija
  17. Drugo mesto,najbolja predstava u celini Predstava „Princeza Đoza i princ Njofra“
    OŠ „Natalija Nana Nedeljković“
    Grošnica, Kragujevac
  18. Prvo mesto,najbolja predstava u celini Predstava „Hoću kući“
    OŠ „Milorad Mića Marković“ –
    Mala Ivanča
  19. Najbolja režija Predstava „Hoću kući“
    OŠ „Milorad Mića Marković“ –
    Mala Ivanča
  20. Najbolji autorski tekst Ana Mikić
    Predstava „Bajka o zaboravljenima“
    OŠ „Radoje Domanović“ – Vranje

Direktor 9. Smotre Žiri:
Zoran Ilić Sanja Stanković,
Ivona Jovanović,
Zoltan Fridman,
U Leskovcu, 1.6.2019.

Ostavite komentar

avatar
  Prati  
Obavesti me o