Leskovčani prejaki za borane

KK „ZDRAVLjE“ – KK „BOR RTB“ 99:65 (30:15, 18:10, 27:20, 24:20)

Košarkaši Zdravlja ubedljivo su pobedili u SRC „Dubočica“ pobedili ekipu „Bor RTB“ rezultatom 99:65 (30:15, 18:10, 27:20, 24:20). Utakmica je igrana u okviru 2. kola Druge lige Srbije.

Sigurnom i nadmoćnom igrom od prvog minuta Leskovčani su bili prejak zalogaj za goste. pitanje pobednika se nijednog trenutka nije postavljalo, osim sa koliko će se razlike završiti utakmica. razlika bi sigurno bila i veća da trener Leskovčana nije šansu i veću minutažu dao i igračima van startne petorke.

Za ekipu Zdravlja su igrali: D. Jović 8 (6 skokova), Stojković 13 (7 asistencija, 4 skoka), Petković 14 (4 skoka), Bjelak 14 (5 skokova), Silađi 10 (9 skokova), Pavlović 12 (3 skoka), Radivojević 5 (3 asistencije), Spasić 10 (3 skoka), Ilić 4 (5 skokova), Đ. Jović.

U 3. kolu košarkaši Zdravlja putuju u Smederevsku Palanku gde ih očekuje ekipa Mladosti.