Leskovčani pobedili nišlije u futsalu

FUTSAL KUP FSRIS-a, četvrtfinale, KMF LESKOVAC – KMF AKADEMAC (NIŠ) 6:2 (1:1)

Gosti su rano poveli, u drugom minutu iskoristivši nepažnju domaćih i u brzom kontranapadu Babićevim pogotkom najavili da nisu došli da se predaju bez borbe.

Do kraja prvog poluvremene igra se ispred gola gostiju, ređaju se prilike, ali golman Akademca Stefanović brani i nemoguće. Na poluvreme se odlazi sa nerešenim rezultatom (1:1), jer je u 13. minutu Mladenović autogolom izjednačio. U nastavku se pojačava pritisak domaćih, koji je urodio plodom.

Rezultat se uvećava, dolazi se do 4:1 golovima Petrovića (29. minut), Cvatanovića (31) i Bojata (32) kada već postaje jasno da gosti nemaju više šta da traže u Leskovcu. Do kraja, golovima Kostića u 35. i Cakića u 37. minutu, kao i počasnim pogotkom Uroševića minut pre kraja dolazi se do konačnih 6:2 za domaće koji su se pokazali kao organizovaniji, borbeniji i odlučniji tim.