Leskovačke odbojkašice izgubile od beogradskog Rada

U četvrtom kolu Prve lige za odbojkašice usledio je još jedan poraz leskovačke ekipe od koje je bila bolja Roda iz Beograda.

Rezultat 1:3, po setovima (25:22; 25:27; 11:25; 22:25). Počelo je dobro, sigurnom igrom dobijen je prvi set. U drugom se nastavlja neizvesna borba, ali gošće su imale više sigurnosti i izjednačuju rezultat taj-brekom.

U trećem setu neshvatljiv pad domaćih odbojkašica, kojima ništa ne polazi za rukom.

Dekoncentracija uzima danak i gošće do vođstva dolaze više nego ubedljivo dobijenim setom.

Posle kritika stručnog štaba igračice Leskovca u četvrti set ulaze znatno smirenije i borbenije.

Igra se poen za poen do polovine seta, kada sjajnim servisima Maje Nikolić domaće dolaze do četiri poena prednosri (14:10).

Do kraja seta napeto, ali na samom kraju gošće su bile koncentrisanije, imale i malo sportske sreće i na kraju su zasluženo odnele bodove iz Leskovca.
U sledećem kolu ekipa Leskoav 98 igra u Beogradu sa istoimenom ekipom.