Leskovačka Sloga na začelju tabele

Prvenstvena trka za bodove na srpskoligaškom ,,Istoku” se zahuktava.Tri poslednjeplasirane ekipe su Hajduk Veljka, leskovačke Sloge i Pčinje su bez pobede,a ni ekipa Meševa se nije do sada radovala pobedi.
Leskovačka Sloga je nanizala četiri poraza, a poslednji bio je prošle subote u meču sa ekipom Timočanina iz Knjaževca: Gosti su četiri puta matirali golmana domaćij Janićijevića, dok strelci domaćina bili su bezopasni i mreža srpskoligaša iz Knjaževca ostala je netaknuta.
Ni fudbaleri Dubočice nisu uspeli da osvoje sva tri boda na gostovanju u Kruševcu protiv ekipe Trajala. Posle 90 minuta igre oba golamana po jednom su vadili loptu iz sopstvene mreže, a jedini pogodak za Dubočicu postigao je kapiten Duššan Savić u 28.minutu igre.
Fudbaleri Vlasine sa novim trenerom Jovicom Gmitrovićem pred 500 svojih navijača sa 3:0 savladali su ekipu paraćinskog Jedinstva.