LESKOVAC
Ovako je trenutno (12. 02 minuta) u ulici Pana Đukića, na nekoliko stotina metara od leskovačke Policijske uprave.
Trotoar blokiran automobilom i motorom, kiša pada a pešaci moraju da izlaze na ulicu punu vode i automobila koji im idu u susret.
Na naše upozorenje da pešaci ne mogu da prodju, prosedi muškarac u tesnoj majici osorno i bahato odgovara ” Zovite pauka”. Ko da je siguran da pauk neće doći jer je slicna scena na ovom mestu svakog dana pa ne reaguje ni saobraćajna policija ni komunalna milicija a nema ni pauka. Znate već, sve njih plaćate vi, građani, koji ne možete normalno i bezbedno da se krećete trotoarom u svom gradu.

I jedino logično pitanje je : Ko štiti u ovom gradu agenciju “Bojković”, politčari ili policija? Ili i jedni i drugi. Drugog nema kad oni nesmetano mogu da godinama maltretiraju građane i zauzimaju trotoar vozilima.
I, da , setite s etoga sledeći put kada vas policija kazni ili pauk odnese auto jer ste doveli dete koije ima temperaturu hitno kod lekara ili stariju polupokretnu osobu . (kraj) LJS/SA

Štite ga mito i korupcija, a ima uticaja i bahatost i snishodljivost naših sugrađana i stanovnika iz okoline.
Stiti ga licno Vucic,tako da mozete da ga povucete za kvaku
Brate, ne znam za koje ga ti vučeš ali danas prodjo i vido da pauk nosi kola. Tako da, polak s toj koj koga mož da povuče
Kako ste bezobrazni,veoma radnog i postenog coveka razvlacite po te vase novine,sve je idealno u gradu pa ste nasli njega da prozivate,kod Spina uNiskoj ulici je cudo da dosad niko nije poginuo kako se tamo parkiraju o tome ni rec jer vi licno sigurno tamo kupujete na rate…a Bojkovica stite posteni i radni ljudi..sa politicarima i policajcima sigurno nepije kafu kao vi iz ovih novina
Znajući gospodina Bojkovića mislim da ovaj auto na trotoaru sa slike nije njegov a ni motor. On je humanista osećajan i emotivac Pre svega INTELEKTUALAC.Pomaže ljudima da je im registraciju na rate.Tako da je auto sigurno od nekog ko je dobio reg.na rate pa od velikog uzbuđenja zaboravio da tu nesme da parkira. Doduše Bojković ne voli rome niti seljačine .
Bojkovica stiti prijatelj njegove sestre izvesni Vlada Ilic iz Lebane, koji radi u Leskovac u saobracajnu policiju, nazalost niko od rukovodioca u policiji ne vidi ili ne zeli da vidi sta se tu sve radi. Taj isti Vlada dovozi, vozi kola za agenciju Bojkovic neregistrovana do tehnicki pregled, neretko i sa sluzbenim kolima proprati takva vozila na tehnicki, vozace upucuje kako je najbrza i najeftinija registracija kod Bojkovica, sverc komerc sa sestrom, najprostije kriminal. Ogledalo mutnih radnji je novosagradjena kuca kod Visoke poslovne skole sestre Bojkovica, policajke sa Vladom.
Не свађајте се, ускоро ће председник да нам обезбеди летеће аутомобиле. Они ће сигурно моћи да се паркирају у ваздуху. Еее, да је само до паркирања, били би сви срећни.
Milan je jak ko zemlja ,ne možete mu ništa .
Njemu je Ivica Dačić kumašin i on se zato tako ponaša
A Dačić jel zna da mu je ovaj kumašin?
Sima stite ga euri isto ko je kanona pa je postavio garazu zagradivsi ul,Filipa Kljajica,pare
Verovatno i onaj policajac na motoru koji kaže da na 1000 metra vidi ko nema pojas…A ne vidi ispred nosa šta se dešava na ulici i trotoarima
Da “poli cajca” ne imenujem, neće mi biti objavljen komentar, ali znamo koji je. što preti ženama od 70 i kusur godina, i vređa ih kao da su ubice premijera.?
Oćete da svako u kući ima svoj auto, da svi živite u grad, da vam je prodavnica i kafić uz dupe, da uzurpirate ulicu na bilo koji način pa vam sad smetaju tuđa parkirana kola. Možda i vaša parkirana kola nekom smetaju pa ih taj ne slika. Aj svi nazad u svoja sela i rešen problem
Kod poslednjeg grosa na raskrsnici prema os “Vuk Karadzic”nalazi se prodavnica Zlatan Trag.Tu se ne moze proci trotoarem posto je uvek postavljena rampa za bicikle,paleta, rashladna vitrina,i velika dugacka cev od oluka.
I tako godinama,a komunalnu policiju nije briga.
Isto tako odatle do Rakica ulicom Save Kovacevica morate ici ulicom, a narocito je opasno za decu koja idu ili se vracaju iz skole, jer su sa obe strane na trotoarima prkirani automobili.
Ovaj članak je izuzetno dobar i treba da ih bude više
Ovakvih stoka je sve više i ne treba da ih bude.
I treba da ima sve više ljudi koji drže lokale, i koji svojim vozilima blokiraju trotoare