Kako je glasala opština Bujanovac na republičkim izborima

BUJANOVAC

U opštini Bujanovac glasalo se na 59 biračkih mesta. Preliminarni rezultati su sledeći:

Broj upisanih birača je 42.802, glasalo je njih 15.226 (35.57%).

1. IZBORNA LISTA ALEKSANDAR VUČIĆ – SRBIJA NE SME DA STANE – 4.945 glasova (32.49%)

2. IZBORNA LISTA IVICA DAČIĆ – PREMIJER SRBIJE – 463 glasa (3.04%)

3. IZBORNA LISTA DR VOJISLAV ŠEŠELj – SRPSKA RADIKALNA STRANKA – 78 glasova (0.51%)

4. IZBORNA LISTA MILICA ĐURĐEVIĆ STAMENKOVSKI – BOŠKO OBRADOVIĆ – NACIONALNO OKUPLjANjE – DRŽAVOTVORNA SNAGA – SRPSKA STRANKA ZAVETNICI – SRPSKI POKRET DVERI – 219 glasova (1.44%)

5. IZBORNA LISTA DR MILOŠ JOVANOVIĆ – NADA ZA SRBIJU – SRPSKA KOALICIJA NADA – NACIONALNO DEMOKRATSKA ALTERNATIVA – NOVA DEMOKRATSKA STRANKA SRBIJE ( NOVI DSS) – POKRET OBNOVE KRALjEVINE SRBIJE (POKS) – VOJISLAV MIHAILOVIĆ – 212 glasa (1.39%)

6. IZBORNA LISTA VAJDASÁGI MAGYAR SZÖVETSÉG – ELNÖKÜNKÉRT, KÖZÖSSÉGÜNKÉRT, A JÖVŐÉRT! – SAVEZ VOJVOĐANSKIH MAĐARA – ZA NAŠEG PREDSEDNIKA, ZA NAŠU ZAJEDNICU, ZA BUDUĆNOST! – 3 glasa (0.02%)

7. IZBORNA LISTA SRBIJA PROTIV NASILjA – MIROSLAV MIKI ALEKSIĆ – MARINIKA TEPIĆ (STRANKA SLOBODE I PRAVDE, NARODNI POKRET SRBIJE, ZELENO-LEVI FRONT, NE DAVIMO BEOGRAD, EKOLOŠKI USTANAK – ĆUTA, DEMOKRATSKA STRANKA, POKRET SLOBODNIH GRAĐANA, SRBIJA CENTAR, ZAJEDNO, POKRET ZA PREOKRET, UDRUŽENI SINDIKATI SRBIJE „SLOGA“, NOVO LICE SRBIJE) – 597 glasova (3.92%)

8. IZBORNA LISTA USAME ZUKORLIĆ – UJEDINJENI ZA PRAVDU – STRANKA PRAVDE I POMIRENJA – BOŠNJACI SANDŽAKA, TOMISLAV ŽIGMANOV – DEMOKRATSKI SAVEZ HRVATA U VOJVODINI / USAME ZUKORLIĆ – UJEDINjENI ZA PRAVDU – STRANKA PRAVDE I POMIRENjA – BOŠNjACI SANDžAKA, TOMISLAV ŽIGMANOV – DEMOKRATSKI SAVEZ HRVATA U VOJVODINI – 347 glasova (2.28%)

9. IZBORNA LISTA SDA SANDžAKA – DR SULEJMAN UGLjANIN SDA SANDŽAKA – DR. SULEJMAN UGLJANIN – 18 glasova (0.12%)

10. IZBORNA LISTA ZAJEDNO ZA BUDUĆNOST I RAZVOJ – KOALICIJA ZA MIR I TOLERANCIJU – 37 glasova (0.24%)

11. IZBORNA LISTA NARODNA STRANKA – SIGURAN IZBOR. OZBILjNI LjUDI – VUK JEREMIĆ, DR SANDA RAŠKOVIĆ IVIĆ, SINIŠA KOVAČEVIĆ, VLADIMIR GAJIĆ, MARINA LIPOVAC TANASKOVIĆ – 18 glasova (0.12%)

12. IZBORNA LISTA SAŠA RADULOVIĆ (DOSTA JE BILO – DJB) – BORIS TADIĆ (SOCIJALDEMOKRATSKA STRANKA – SDS) – ANA PEJIĆ (OTETE BEBE) – DOBRO JUTRO SRBIJO – 28 glasova (0.18%)

13. IZBORNA LISTA “POLITIČKA BORBA ALBANACA SE NASTAVLjA – ŠAIP KAMBERI“ “BETEJA POLITIKE E SHQIPTARËVE VAZHDON – SHAIP KAMBERI” – 6.910 glasova (45.41%)

14. IZBORNA LISTA MI-GLAS IZ NARODA, PROF. DR BRANIMIR NESTOROVIĆ – 383 glasa (2.52%)

15. IZBORNA LISTA SRBIJA NA ZAPADU – ZORAN VULETIĆ – NEMANjA MILOŠEVIĆ – DA SE STRUKA PITA – VLADIMIR KOVAČEVIĆ – 5 glasova (0.03%)

16. IZBORNA LISTA RUSKA STRANKA – SLOBODAN NIKOLIĆ – 10 glasova (0.07%)

17. IZBORNA LISTA ČEDOMIR JOVANOVIĆ – MORA DRUGAČIJE – 13 glasa (0.09%)

18. IZBORNA LISTA ALBANSKA DEMOKRATSKA ALTERNATIVA – UJEDINjENA DOLINA ALTERNATIVA DEMOKRATIKE SHQIPTARE-LUGINA E BASHKUAR – 367 glasova (2.41%)

Prati
Obavesti me o
guest

0 Komentara
Inline Feedbacks
Prikaži sve komentare