“Dubočica” ubedljivo protiv rukometaša “Rudara” iz Kostolca

Rukometaši „Dubočice 54“ pobedili su u 6. kolu rukometne Arkus superlige. Protivnik Leskovčanima je bila ekipa „Rudara“ iz Kostolca, a rezultat je bio 26:18 (13:11). U prvom poluvremenu vođena je izjednačena borba, u kome su gosti u 14. minutu imali prednost od tri golova prednosti (4:7). Domaća ekipa tada je zaigrala angažovanije, u 23. minutu stigla do izjednačenja (8:8), da bi se na odmor otišlo sa dva gola viška za „Dubočicu 54“ – 13:11. U drugom poluvremenu prednost domaćina je samo uvećavana do konačnih 26:18.

Ekipa „Dubočice 54“ igrala je u sastavu: Gašić, Cvetković 2, Radulović 2, Marinković, Grubić 1, A. Pavlović, Mađar, Denić, Mitrović 2, Spasić 5, Marović 2, Atanasković 6, Stanojković, Al. Pavlović 3, Anđelković 3, Kocić (odbrane 17/33) – igrač utakmice.

Nakon šest kola „Dubočica 54“ je na drugom mestu „B“ grupe sa osvojenih 10 bodova. U sedmom kolu Leskovčani putuju u Aranđelovac, gde će ih dočekati „Šamot 65“.