“Dubočica” pobedila”Obilić”

Rukometaši „Dubočice 54“ uspešno su započeli drugi deo sezone, jer su pobedili na gostovanju u Beogradu ekipu „Obilića“ rezultatom 24:25 (14:12) u utakmici 14. kola Arkus Superlige. Domaći tim je tokom čitavog prvog poluvremena bio u vođstvu, a prednost je u nekoliko navrata iznosila tri golova razlike. Tu prednost su u drugom poluvremenu uspeli i da uvećaju (43. minut 22:16), a gosti kao da su tek tada počeli da igraju. Serijom od četiri golova za redom za deset minuta su smanjili prednost na 22:20, a u 57. minutu uspeli da dođu i do izjednačenja (23:23), da bi u neizvesnoj završnici uspeli da odnesu oba boda iz Beograda (24:25).

Za ekipu „Dubočice 54“ su igrali: Cvetković 5, Stefanović, Milićević, Radulović 4, Mađar, Mitrović, Spasić 3, Atanasković 3, Ristović 2, Stolić 2, Radisavljević 2, Pavlović, Anđelković 4, Kocić (odbrane 16/40), Arđelan (odbrane 1/1).