“Crvena jabuka ” svirala na Roštiljijadi

LESKOVAC

Drugo veče 30. Roštiljijade proteklo je u dvoipočasovnom nastupu grupe „Crvena jabuka“.


Oni su , tačno šest godina kasnije, ponovo širili dobre vibracije na ovoj manifestaciji .

Pre njih je nastupila je grupa „Tuti fruti“.

Prati
Obavesti me o
guest

1 Komentar
Najnoviji
Najstariji Najviše glasova
Fan Crvene jabuke
Fan Crvene jabuke
6 godine pre

Sjajan koncert! Dovedite ih i sledeće godine!