LESKOVAC
U protekla 24 časa na području Policijske uprave Leskovac:registrovan je jedan događaj narušavanja javnog reda i mira, vređanjem i ugrožavanjem sigurnosti, zbog čega je protiv jedne osobe stavljen zahtev za pokretanje prekršajnog postupka.
Evidentirane su dve saobaćajne nezgode (Leskvac -2; u kojima su dve osobe zadobile laku telesnu povredu, dok je iznos pričinjene materijalane štete procenjuje na oko 20.000 dinara.
Registrovan je jedan požar na vozilu u kojem nije bilo povređenih osoba dok će iznos pričinjene materijalne štete biti naknadno utvrđen.
Pripadnici saobraćajne policije su primenom odredba zakona o bezbednosti saobraćaja na putevima zadržali jednog vozača koji du upravljali vozilom u stanju teške alkoholisanosti.
Na prostoru na kome se održava privredno turistička manifestacija „Roštiljijada 2015“ nije bilo događaja narušavanja javnog reda i mira, vršenja krivičnih dela i ugrožavanja bezbednosti saobraćaja, saopštila je danas policija.
