“Zvezda” bolja od “Dubočice”

Leskovački rukometni superligaš „Dubočica 54“ poražena je u Beogradu od Crvene zvezde u prvenstvenoj utakmici 8. kola rezultatom 31:25 (17:10). Domaća ekipa je vodila od samog početka utakmice, polako uvećavala prednost i maksimalnih sedam golova prednosti ostvarila na kraju prvog poluvremena. U drugom delu igre Leskovčani su uspeli da se primaknu na samo tri golova zaostatka (50. minut 25:22, 55. minut 28:25), ali iskusan tim „Crvene zvezde“ nije dozvolio nikakvo iznenađenje.

Za ekipu „Dubočice 54“ su igrali: Cvetković 1, Stefanović, Milićević 4, Radulović 1, Milovanović, Mađar, Denić, Mitrović 1, Spasić 1, Atanasković 7, Ristović 5, Stolić 2, Radisavljević 1, Pavlović 2, Kocić (odbrane 12/42), Arđelan.

U sledećem, 9. kolu, na programu je novi derbi, jer u Leskovac dolazi vodeća „Metaloplastika“.