LESKOVAC
U Jablaničkom okrugu su još 33 osobe pozitivne na koronu, u Leskovcu 29, pokazuju najnoviji podaci Zavoda za javno zdravlje iz Leskovca
U poslednja 24 sata stigla su 182 rezultata, za grad Leskovac 157 rezultata iz laboratorije Vatreno oko i Zavod za biocide i medicinsku ekologiju : 33 rezultata je sa pozitivnim nalazom.
Od toga 29 osobe su sa teritoririje grada Leskovca, jedna sa teritorije opštine Vlasotince i po jedna osoba sa teritorije Bojnika , Lebana i Crne Trave.
Struktura novo potvrdjenih slučajeva je sledeća : 24 zaposlenih, 5 penzionera, 4 nezaposlenih osoba.
Od početka epidemije ukupan broj obolelih na nivou Jablaničkog okruga je 1245 a po opstinama : grad Leskovac 978, Vlasotince 135, Bojnik 30, Lebane 69, Medvedja 31 i dve osobe sa teritorije opstine Crna Trava .Trenutno se ceka iz laboratorije “Vatreno oko” i “Zavod za biocide i medicinsku ekologiju” u Beogradu 321 rezultat sa Jablanickog okruga za lica koja su uzorkovana u ZZJZ Leskovac I Opstoj bolnici Leskovac u prethodnim danima.

Koliko zarazenih radnika ima po preduzecima i ustanovama?