Seminar službenih lica u Staroj Pazovi

LESKOVAC-VLASOTINCE-VRANJE-SURDULICA- PIROT


Nadležni organi FS Srbije i FSRIS ovih vrelih letnjih dana imaju puno posla oko priprema fudbalskih sezonama, kako u Srpskoj ligi ,,Istok”, tako i u četiri zone.

Fudbalski savez Srbije poziva sudije, sudije pomoćnici, delegati-posmatrači i

delegati-sportski radnici sa spiska da prisustvuju seminaru službenih

lica Srpske lige “Istok” koji se održava 3-4.08.2019. godine u Staroj

Pazovi.

Više informacija o planu i programu seminara biće objavljeni na sajtu

www.fss.rs.

Konačna lista sudija, sudija pomoćnika i delegata-posmatrača

biće određena na osnovu rezultata pokazanih na seminaru.

PREDLOG LISTE SUDIJA SRPSKE LIGE “ISTOK”

  1. Miladinović Dušan Niš
  2. Vukadinović Aleksandar Niš
  3. Đorđević Jovan Vranje
  4. Nedeljković Jovan Leskovac
  5. Aleksić Miloš Paraćin
  6. Rajković Igor Despotovac
  7. Grujić Miloš Niš
  8. Đokić Stefan Vlasotince
  9. Klikovac Mitar Niš
  10. Filipović Stefan Jagodina
  11. Petković Jovan Negotin
  12. Marek Dušan Leskovac
  13. Miletić Stefan Soko Banja
  14. Grujičić Miloš Kruševac
  15. Stojanović Saša Knjaževac
  16. Mitrović Nemanja Prokuplje
  17. Dimitrijević Milenko Trstenik
  18. Babić Nikola Aleksinac
  19. Ničić Nikola Vranje
  20. Savić Dušan Paraćin
  21. Vukadinović Petar Niš
  22. Pršić Lazar Kruševac
  23. Marinkov Martin Pirot
  24. Virijević Nikola Kruševac
  25. Trajković Miloš Lebane
  26. Milanović Aleksa Jagodina
  27. Nedeljković Miloš Trstenik
  28. Cvetković Jelena Leskovac
  29. Čolaković Ivana Boljevac

PREDLOG LISTE SUDIJA POMOĆNIKA SRPSKE LIGE “ISTOK”

  1. Tošić Miloš Vlasotince
  2. Hristov Predrag Niš
  3. Todorović Nemanja Jagodina
  4. Pehčevski Antonije Surdulica
  5. Glušac Milan Leskovac
  6. Dončić Milivoje Kruševac
  7. Milićević Srđan Kuršumlija
  8. Ivanović Bojan Leskovac
  9. Marinković Dušan Merošina
  10. Vučković Mihajlo Vranje
  11. Đorđević Milan Leskovac
  12. Lazarević Stevan Niš
  13. Milenković Milan Kruševac
  14. Gmitrović Ivan Sokobanja
  15. Milojković Lazar Prokuplje
  16. Todosijević Miloš Rekovac
  17. Đorđević Aleksandar Leskovac
  18. Jović Mihajlo Lebane
  19. Milenković Aleksandar Sokobanja
  20. Kojadinović Slađan Despotovac
  21. Božinović Dušan Zaječar
  22. Stanković Nenad Knjaževac
  23. Milenković Dušan Malošište
  24. Nikolić Oliver Niš
  25. Ranđelović Aleksandar Niš
  26. Stojković Uroš Niš
  27. Avramović Marko Niš
  28. Kalezić Stefan Paraćin
  29. Đorđević Dušan Pirot
  30. Mitić Miloš Surdulica
  31. Stojanović Danijela Niš
  32. Kostić Aleksandra Žitorađa

PREDLOG LISTE DELEGATA-POSMATRAČA SRPSKE LIGE “ISTOK”

  1. Pavlović Momčilo Zaječar
  2. Najdić Dejan Sokobanja
  3. Šijaković Nebojša Bor
  4. Gagić Miloš Negotin
  5. Paunović Igor Kladovo
  6. Anđelković Dejan Kruševac
  7. Rasinac Darko Kruševac
  8. Popović Berislav Boljevac
  9. Nedeljković Vladimir Jagodina
  10. Janković Goran Paraćin
  11. Milosavljević Goran Svilajnac
  12. Kojić Goran Paraćin
  13. Radisavljević Ivica Svilajnac
  14. Radović Dragan Blace
  15. Simić Dragan Kuršumlija
  16. Petković Aleksandar Leskovac
  17. Milenković Aleksandar Leskovac
  18. Kocić Igor Vlasotince
  19. Stajić Srđan Vranje
  20. Đokić Zoran Balajnac
  21. Veljković Dragan Oblačina
  22. Minić Ana Niš
  23. Popović Miloš Niš
  24. Vukadinović Saša Niš
  25. Milojković Ivica Sokobanja
  26. Đurović Zoran Zaječar
  27. Veljović Aleksandar Niš
  28. Poljaković Dragan Stopanja

LISTA DELEGATA SPORTSKIH RADNIKA SRPSKE LIGE “ISTOK”

  1. Stančulović Ljubiša Negotin
  2. Mijušković Milan Jagodina
  3. Vučković Milorad Zaječar
  4. Gavrilović Milan Sokobanja
  5. Vacić Nenad Kruševac
  6. Popović Nebojša Kruševac
  7. Marjanović Jovan Niš
  8. Ilić Tomislav Niš
  9. Mirković Vitomir Niš
  10. Vasiljević Miloš Blace
  11. Mihajlović Marko Leskovac
  12. Glušac Milovac Leskovac
  13. Stamenković Vlastimir Vlasotince
  14. Nebojša Arsić Surdulica
  15. Milić David Surdulica
  16. Stefan Cvetković Niš
  17. Jovanović Momir Paraćin
  18. Stamenković Dalibor Orljane
  19. Gošić Srđan Pirot
  20. Đorđević Saša Gadžin Han
  21. Marjanović Slavica Niš

Ostavite komentar

avatar
  Prati  
Obavesti me o