Rukometaši Dubočice počela prvenstvo pobedom

„UB“ – „DUBOČICA 54“ 24:34 (12:15)

U prvoj utakmici nove sezone rukometne Superlige Srbije leskovačka ekipa „Dubočica 54“ osvojila je bodove na gostovanju u Ubu. oni su istoimenu ekipu, novog superligaša, savladali rezultatom 24:34 (12:15). Gosti su vodili tokom čitavog prvog poluvremena, u dva navrata ta prednost je iznosila i četiri golova prednosti. Na poluvreme se otišlo sa 12:15. U nastavku igre ova razlika se održavala do 45. minuta (20:23), kada „Dubočica 54“ serijom od tri golova za redom dolazi do 20:26 i nedostižne prednosti za Ubljane. Do kraja su gosti samo uvećali

prednost i odneli bodove u Leskovac, 24:34.

Za ekipu „Dubočice 54“ su igrali: Pavlović L., Milićević 2, Radulović 2, Petrović, Trajković 2, Mitrović I. 1, Spasić, Mitrović A., Atanasković 10 (igrač utakmice), Cvetković, Ristović 5, Pavlović M. 6, Milošević 1, Anđelković 5, Kocić (odbrane 10/29), Arđelan (odbrane 5/10).

Utakmicu drugog kola Leskovačni će odigrati u petak, kada u SRC „Dubočica“ dolazi stari rukometni rival, ekipa „Metaloplastike“ iz Šapca. (kraj) IS/SA