Rukomet: Crno-beli bolji u Leskovcu

Rukometaši „Partizana“ pobedili su u Leskovcu „Dubočicu 54“ rezultatom 27:33 (12:16). Domaći tim je odlično započeo utakmicu 11. kola Superlige, jer su već u 5. minutu vodili sa 4:0. Beogradski crno-beli su u 12. minutu uspeli da se primaknu na gol zaostatka (6:5), a ubrzo i povedu sa dva gola razlike (8:10 u 18. minutu). Do kraja poluvremena su tu prednost uvećavali (10:15 u 28. minutu), a na pauzu se otišlo sa 12:16. U drugom delu igre „Dubočica 54“ ni jednom nije ugrozila vođstvo gostiju koji su par navrata imali i osam golova viška na svom kontu. Na kraju zasluženo slavlje gostiju – 27:33. Ovom pobedom „Partizan“ je pretekao „Dubočicu 54“ na tabeli i došao na četvrto mesto, dok je leskovački superligaš peti sa 14 bodova.

Za ekipu „Dubočice 54“ su igrali L. Pavlović, Milićević 2, Radulović 2, Petrović, Trajković, Trako, I. Mitrović, Spasić 2, A. Mitrović, Atanasković 7, Ristović 5, M. Pavlović 1, Anđelković 7, Kocić (odbrane 11/43), Arđelan (odbrane 1/2).

U 12. kolu u Leksovac dolazi ekipa „Uba“ iz istoimenog mesta.