Radnik pred gostovanje u Lučanima

SURDULICA

U okviru predstojećeg kola ekipa Radnika ovog vikenda kreće put Lučana, gde će, u subotu, snage odmeriti sa tamošnjom ekipom Mladosti. 

Pred put u Lučanima na uobičajnoj konferenciji za medije, prvi strateg surduličkog superligaša Slavoljub Đorđević je rekao: – Posle prvog kola ovog dela prvenstva mogu da budem zadovoljan odnosom igrača prema svemu onome što smo dogovorili, ali izostao je rezultat.

Sa jedne strane mogu da budem zadovoljan i sa nerešenim rezultatom, a sa druge strane mislim da smo imali izgledne šanse ali da nas sreća nije poslužila  Đorđević meč u subotu vidi kao jedan jak i čvrst duel, sa kvalitetnom i neugodnom ekipom, no ipak veruje u svoje momke i nada se pozitivnom ishodu: – Igramo sa ekipom koja je jako uspešna kući, prava domaćinska ekipa. Imaju odličnog trenera, dugo godina su zajedno. Igraju jako specifično, mnogo su jaki na ofanzivnim i defanzivnim prekidima, tako da nas očekuje jedna teška utakmica. Što se nas tiče, najbitnije je da smo svi zdravi i da su svi igrači raspoloživi stručnom štabu.

U prvom kolu smo videli nastup novih igrača, Milovanovića i Bibera, a već od ovog meča možemo računati i na novopristiglog nam člana, Filipa Bainovića. Mislim da smo radili jako puno i dobro ove nedelje i pokušaćemo da damo sve od sebe da napravimo što bolji rezultat – podvukao je trener Đorđević.Utakmica Mladost – Radnik igra se u subotu na stadionu u Lučanima od 13:30, a TV Arena Sport obezbedila je multi TV prenos meča. 

Prati
Obavesti me o
guest

0 Komentara
Najnoviji
Najstariji Najviše glasova
Inline Feedbacks
Prikaži sve komentare