Potopljeno “Jedinstvo” u Gornjem Stopanju

LESKOVAC-LEBANE-BOJNIK

Novi zonaš ekipa Jedinstva iz Gornjeg Stopanja neočekivano je katastrofalnim rezultatom poražena na svom terenu od ekipe Vranjske banje.

Gostujući fudbaleri slavili su pobedu od 0:6 i tako su kući odneli sva tri boda sa kojima su, na tabeli, stigli do trećeg mesta i sa jednim bodom manje od dve prvoplasirene ekipe Pčinje i OFK Niša.

U prvih 45 minuta igre gosti su imali prednost od jednog gola, da bih preostalih pet pogodaka gosti postigli u drugom poluvremenu.

Prelomni momenat, po mnogima, desio se u 30.minutu, kada je iz igre bio isključen igrač domaće ekipe Dejan Stanković, pa su tako domaćini čitavih 60 minuta igrali sa igračem manje.
U subotu leskovačka Sloga sa 1:0 savladala je Budućnost iz Orašja, u igri koja nije mogla da zadovolji malobrojne gledaoce.

Napadači Vlasine bili su golgeterski raspoloženi u meču sa ekipom Jablanice na svom terenu i sa 5:0 ispratili su goste kući u Medveđu.

U Bojniku bez većih napora domaća Pusta reka došla do nova tri boda u meču sa ekipom Brzog broda. Krajnji rezultat bio je 3:0 za Pustorečane.
Rezultati 8.kola: Vlasina – Jablanica 5:0, Sloga – Budućnost 1:0, Jedinstvo (GS) – Vranjska banja 0:6, Morava – Tanasko Rajić 1:1, Jedinstvo (P) – Mladost (B) 5:0, Pusta reka – Brzi brod 3:0, Pčinja – Balkanski 2:1, Mladost (M) – OFK Niš 0:0.
U narednom 9. kolu, rivali su: Balkanski – Jedinstvo (GS), Brzi brod – Pčinja, Jablanica – Pusta reka, Mladost (B) – Vlasina, Tanasko Rajić – Jedinstvo (P), Budućnost – Morava, Vranjska banja – Mladost (M), Budućnost – Morava.