OIK Medijana poništila glasanje na dva biračka mesta

NIŠ

Izborna komisija je jednoglasno poništila glasanje na dva biračka mesta, na biračkom mestu br.18. OŠ „Sveti Sava“ i na biračkom mestu br.34. Gradska uprava Grada Niša.

                          Izborna komisija Gradske opštine Medijana je donela odluku o poništenju izbora na biračkim mestima zbog propusta od strane biračkih odbora u organizaciji početka glasanja na biračkom mestu.

                            Ponovno glasanje na biračkim mestima br.18 OŠ „Sveti Sava“ i br.34. Gradska uprava Grada Niša, održaće se 28. juna  2020.godine.

                           Na izborima za odbornike u Skupštini Gradske opštine Medijana održanim 21.juna učestvovalo je 13 lista. Izbori su se održali na 48 biračkih mesta.

                           Izborna Komisija je jednoglasno usvojila zapisnike o radu biračih odbora za 46 biračkih mesta.

                          Privremeni rezultati izbora za odbornike u Skupštini Gradske opštine Medijana sa 46 biračkih mesta:

1. Aleksandar Vučić-za našu decu (52,8 – % od broja birača koji su glasali, 17- broj osvojenih mandata)

2. IVICA DAČIĆ-Socijalistička partija Srbije (SPS), Jedinstvena Srbija(JS) – DRAGAN MARKOVIĆ PALMA (10,47 – % od broja birača koji su glasali, 3 – broj osvojenih mandata)

3. NIŠ, MOJ GRAD – Dragoslav Ćirković (7,17 – % od broja birača koji su glasali, 2 – broj osvojenih mandata)

4. Aleksandar Šapić – pobeda za Niš (5,93 – % od broja birača koji su glasali, 1 – broj osvojenih mandata)

5. SUVERENISTI (3,96 – % od broja birača koji su glasali, 1 – broj osvojenih mandata)

6. METLA 2020 – ŽIVI ZID (3,30 – % od broja birača koji su glasali, 1 – broj osvojenih mandata)

7. Sergej Trifunović – pokret slobodnih građana (3,20 – % od broja birača koji su glasali, 1 – broj osvojenih mandata)

8. Ne damo Niš – Bojan Avramović (2,56 – % od broja birača koji su glasali, 0 – broj osvojenih mandata)

9. Ruska stranka – Milan Krstić (2,33 – % od broja birača koji su glasali, 1 – broj osvojenih mandata)

10. Ujedinjena seljačka stranka-Milija Miletić (1,50- % od broja birača koji su glasali, 0 – broj osvojenih mandata)

11.Narodni blok-iskreno za Niš-general Momir Stojanović (1,43 – % od broja birača koji su glasali, 0 – broj osvojenih mandata)

12. Dr Vojislav Šešelj-Srpska radikalna stranka (1,36 – % od broja birača koji su glasali, 0 – broj osvojenih mandata)

13. Grupa građana „Srpska desnica za domaćinsku Medijanu“ – Dejan Rajković (0,73 – % od broja birača koji su glasali, 0 – broj osvojenih mandata)

Prati
Obavesti me o
guest

0 Komentara
Inline Feedbacks
Prikaži sve komentare