Odbrana ,,Rosuljaca” slabašna i nejaka, “Orion” i dalje poslednji

VLASOTINCE-NIŠ

I taman kada su mnogi navijači Vlasine pomislili da će finiš jesenje sezone proteći u znaku dobrih rezultata i pobeda, fudbaleri sa ,,Rosulje” prosto su tuširani na niškom ,,Durlanu” u susretu sa domaćom ekipom Sinđelića.

Da mnogo toga ne štima u odbrani vlasotinačkog srpskoligaša pokazao je i ovaj meč, jer su domaći napadači bez mnogo muka uspeli da postignu tri pogotka za pobedu u ovom susretu, a odbrana trenera Dragana Nikolića u ovom 15.kolu bila je najranjivija. Ni napadači u dosadašnjem delu prvenstva se nisu proslavili i njihov golgeterski učinak je najslabiji u odnosu na ekipe koje plediraju na najviši plasman.

Ako se na sve ovo doda da je ekipa Vlasine više od pola sata igre imala igrača više na terenu, onda je ovaj neuspeh još tragičniji, a plod je dobrim delom, što su pojedinci sa ,,Rosulje” umislili da imaju najbolju ekipu u ligi zaboravljajući na činjenicu da je svaki naredni meč prilika da se iznova dokazuju vrednosti ekipe a i pojedinaca koji se nađu na fudbalskom terenu.

Teškom mukom do pobede su došli fudbaleri Radana na svom terenu pored reke Jablanice u meču sa ekipom Rembasa iz Resavice. Gosti su se prvi radovali pogotku postignutim još u prvom poluvremenu, tačnije u 18.minutu.

Lebančani su do izjednačenja stigli u 79.minutu pogotkom Alekse Ivanovića, da bi u poslednjim minutima igre mrežu gostiju za pobedu od 2:1 pogodio Petar Krstić i tako svojoj ekipi doineo veoma važnu pobedu i tri nova boda za beg sa dna tabele.
Fudbaleri Moravca Orion iz Mrštana i dalje igraju slabo i ljubomorno čuvaju poslednje mesto na tabeli sa samo četiri osvojena boda. Na gostovanju u Medoševcu domaća Mladost je slavila pobedu sa 2:1.