Juniori “Actavis Akademije” ubedljivo protiv beogradskog “Dinamika”

Juniori „Aktavis akademije“ uspeli su da u drugom kolu Jedinstvene juniorske lige Srbije pobede favorizovanu ekipu „Dinamika“ iz Beograda.

Oni su u SRC „Dubočica“ kao domaćini bili bolji rezultatom 79:64 (18:12 18:17 19:15 24:20). Mladi Leskovčani su od prvog minuta zaigrali agresivno i nisu dozvoljavali gostima da razviju svoju igru. Tokom čitave utakmice su vodili, a tokom polovine treće četvrtine ta prednost je dostigla i čitavih 20 razlike. u poslednjem periodu igre gosti su iskoristili malo opušteniju igru „Aktavis akademije“ i umanjili prednost na konačnih 79:64. Najefikasniji kod Leskovčana bili su Stojanović sa 22 postignuta koševa (zabeležio i 8 skokova i 6 ukradenih lopti), te Gavrilović 12 (9 asistencija) i Trako 12 (6 ukradenih lopti).Jubuzori !