LESKOVAC
I leskovački Gradski odbor SNS je izglasao nepoverenje Nebojši Stefanoviću, ministru odbrane i visokom funkcioneru te stranke i podržao zahteve za njegovu smenu sa svih pozicija.
Ovo je konstatovano na sastanku koji je održan juće u 18 sati, saznaje JUGpress.
Sem o ministru i visokom funkcioneru svoje stranje, leskovački naprednjaci su se bavili i pomoćnikom direktora Sportskog centra “Dubočica” Aleksandrom Petkovićem kome je izglasano nepoverenje.
Tako je Petković zvanično proglašen za najgore dete u leskovačkom SNS i jedinu osobu na rukovodećem mestu koja , valjda, loše radi svoj posao.
To je dobra vest jer znači da svi ostali direktor i šefovi iz SNS u javnom sektoru dobro rade.
Kako JUGpress saznaje iz izvora bliskih vrhu SNS u Leskovcu, Petkovića su za “najgore dete SNS-” kandidovala dvojica predstavnika mesnih odbora te stranke koji, slučajnosti li čudne , rade u Sportskom centru i on im je nadredjen.
Naši izvori nisu mogli sa sigurnošću da nam kažu da li će zahtev za promenu rešenja Petkoviću i “skidanja” sa mesta na kome je , biti poslat vrhu SNS, kao ovo sa Stefanovićem. ili će se, ipak odlučivati na lokalu.
Naši izvori kažu i da im nije poznato da li će se preispitiivati kvalitet rada Petkovića i to da li je mogući motiv predloga za izglasavanje nepoverenja njemu možda ipak nešto drugo ili će leskovački vrh SNS verovati svojim aktivistima, kojima je on na poslu šef, na reč.
U nekim krugovima u Leskovcu provejavaju i priče da su ove odluke zapravo donete još prošlog ponedeljka a da su sinoć samo potvrdjene.
Ako je to tačno onda se dovodi u pitanje čitava priča oko inicijative za izglasavanje nepoverenja Stefanoviću koju je, navodno, pokrenuo Vladimir Djukanović na tviteru ali četiri dana kasnije, prošlog četvrtka.
To bi, praktično, značilo, da je leskovački SNS odlučivao pre no što se “spontana” inicijativa uopšte pojavila u javnosti.

Aca Petkovic ni po jada. Nepoverenje njemu? Pa ko je on? Pomocnik? Jel te a direktor cemu sluzi. Glasajte vi naredni nepoverenje Serifu. On bahatiji od Ace. A i zene tretira gore od Ace. Stefanovic mozda ne prekrsi omertu. Za pufnice i ostale lutkice sa kratko suknju da utvrde sta znaci omerta . A sa tu kratku pamet evo domaci zadatak da razmisle sta ako Aca prekrsi omertu pa kaze cuveni mister 20 % sta i kome dal ce padne ili ne Serif il ce zaboravite glasanje. Mesni odbori stranke su sad i kadija i sudija. Boze ima li te da sravnis ovo sa zemljom.
– Slinavog neću da komentarišem. Braćo Naprednjaci, radite mu šta god hoćete i nastavite da živite u uverenju da se nešto pitate, i da o nečemu odlučujete. O njemu će konačnu reč ionako reći “Vulinov vrhovni komandant”, na osnovu procene koliko ovaj može da ga ošteti. Ne bi me iznenadilo čak i da vas sve za*ebe i kaže, “ne dam JA MOGA Nešu!”. Šta god da picousti odluči, vi ste dr Neši svojim podizanjem ruku, iskršili onu stvar. 🙂
– A ovo lokalno polupismeno go*e*o sa bazena, je za mene mnogo zanimljiviji slučaj. Pismen je otprilike koliko i dr Slinavi. Sećam se da je svojevemeno izniko niotkud, i postao Bojtina najveća podguzna zunzara.
– Zbog takvih kao što je on, propali smo mi neprskani “limun” Žuti, a prevladali su oni “civor-oker”. Oni su kasnije svi do jednog sje*ali tog istog Bojtu, i za tren oka postali napredni, koji će na kraju balade toj istoj naprednoj stranci kao što su nekada i DS-u, *ebati majku.
– Aferim, “za vašu decu”! 🙂
Profesore, niste ni vi cvecka, ali bas da se brukate i branite osobu koju bi neko i prijavio, samo da tog nekog malo i ohrabrimo, nisam se tome nadao od vas. Ovo sa politikom ima veze taman koliko i EPP dok traje utakmica.
U Hali stanje je poboljšano što se tiče higijene ali ne zahvaljujući Aci već Milovcu. Acu su više interesovale budžetske pare koje je grad namenio za adaptaciju on je samo vršio EPP u svoju korist i izbacivao slike na društvene mreže kako je on to uradio. Hala u vreme pandemije nije imala svoja sredstva niti prihodovala sav novac je dobijala od Grada. On je samo uticao na među ljudske odnose i onako poljuljane . U suštini čovek koji menja odelo kako ko dolazi na vlast on je SVAČIJI I NICIJI samo svoj interes.
O Acinoj reputaciju svi znaju FK Gradjanski (Sloga) sudijskoj organizaciji peletu itd kažnjavanja u tužilaštvu kocki i još mnogo lepih stvari o njemu
Meni Petkovic nije pretpostavljeni, ali jeste bahat i ne zasluzuje funkciju koju je vrsio. Nema se bas nicim podiciti, u poslovnom smislu naravno. A sto se tice stranackih odluka SNS-a, sta vas briga kakve su? Resavaju se u vreme i na nacin predvidjen Statutom nase stranke.
Evo i za Vas malo edukacije. Mi smo PROFESIONALNI medij koji radi u interesu javnosti, što znači da pišemo o svemu, pa i o vama u SNS . Tim pre što te vaše stranačke funkcionere plaćaju gradjani. Takodje, sloboda rada i medija koji se vama iz vlasti ne svidaju je zagarantovana Zakonom o javnom informisanju. Nema potrebe da nam se zahvaljujete na edukaciji, mi smo uvek u službi gradjana
Trebalo bi da prečešljte sve , a ne samo tog Acu koji je uzgred samo neki pomoćnik. Imate ljude, direktorke, zrele za penziju sa dvocifrenim brojem izgubljenih tužbi, bahati, nemoralni ….A o šteti u novcu koju nanose budžetu grada neću ni da pišem.
Petao koji prerano kukuriče zna se gde završava….
Podrška Aci. Dok je bio kod nas u SPO stvarno se trudio. Kasnije je bio od poverenja i Bojti u DS, a zna se i da je njegova tašta dobra s predsednikom Vučićem. Zato ne verujem da će ga Vučić pustiti “niz vodu”.
A zbog cega vas kao opozicione medije zanima sta se desava u Sns-u? Da li nekog volimo ili ne volimo i da li smo zadovoljni stranackim radom naseg stranackog funkcionera je naša stvar i o tome odlucujemo na sastancima gradskog odbora.
Pogresnio su Vam objasnili, mi smo PROFESIONALNI medij koji radi u interesu javnosti, što znači da pišemo o svemu, pa i o vama u SNS . Tim pre što te vaše stranačke funkcionere plaćaju gradjani. Takodje, sloboda rada i medija koji se vama iz vlasti ne svidaju je zagarantovana Zakonom o javnom informisanju. Nema potrebe da nam se zahvaljujete na edukaciji, mi smo uvek u službi gradjana.
Pufnice, zlato mamino, zanima nas sta se desava u SNS jer ste stranka na vlasti. Od vase volje ili zle volje, i zavisi dobar deo nase svakodnevnice. Nas, koji nismo u vasaj stranci, ali smo zitelji Leskovca, zanima kada ujutru, za dorucak, jedete lignje, koje su pripremile ruke vase mame, jedete sarmice ili kusate pasulj, skuvan na sporetu Vasih roditelja, ili “cepite burek sas jogurat” iz pekare Bobicanaca. Sve To nas zanima, mamino pufnasto luce, a kako pak nece vasi sukobi ili izlivi neznosti u samoj stranci. Odlucujete na sastancima Gradskog odbora?vi clanovi? Malo morgen, sto rece vas sef. Kolko Tasa Abdul, bog da mu dusu prosti, o tome odlucuje, toliko i vi! Jedino sto cete odlucivati je: Kako da se ukrcate, preko reda, u teta “Maricu”! Nama posle ajhmanovo vadjenje: Samo sam radio svoj posao i slusao naredjenja. Za vas, iz SNS, nece imato ko da izigrava Hanu Arent, i da vam oprosti vase ludilo, i pripise ga BANALNOSTI ZLA!
Ma bravo za komentar. Al ta guskica zvana pufnica zna samo da pise sta joj kazu. Tako da ne verujem da zna sta je sarkazam. Al znamo mi i usta ti se pozlatila za komentar. Gnjide. Svi su na kratki povodac a ovamo reze . Kad gazda cimne uze saviju rep. Petkovicu nisi cvecka al za oni u halu si ljudina. Bar je ocistise pod tvoju vlast.
Profo, ako ti povremeno pišeš, vidim da ja nema potrebe da abim prs'ne jagodice.
Al, morao sam da reagujem, jer preklasi, ga, brate ,sa tu Anju. Nije valjda da si očekivao da su čuli za nju? jeste da su Pufnica školuvala kao i većina njih iz SNS, al samo osnovno,ono što moraju. Naučili su imena funkcionera stranke, poneko čuo za Hristivoja Kolumba,al im nije jasno ko je izgubio, gde su zaturili čitav kontinent, pa je Hristivoje morao da ga traži.
Da im daš bilo koje štivo koje govori o radikalno-banalnom zlu ne bi se prepoznali jer, svi ti tanki, i za znanje nezainteresovani umovi, često umeju da poveruju u sopstvenu laž. Da su humani, dobri, erudite, dobročinitelji…Iako strinke, čiče i tetini primečuju da nije baš tako, al gde da razočaravaju “decu”, i to sad, taman kad Uspelisuuživotu Zavideimsvi.
O:cemu pricas ti? Ministar se ne smenjuje po neki mesni odbori. Vi ispadoste jaci od Skupstine Srbije koja bira Vladu Srbije. To dal ce oci da povadite u vasu sektu ne bi nas bilo briga da ne trosite nase:pare. A sto se tice Petkovica krut jeste al uhalu kako je dosao zaveo je red E to Vama neradnicima ne odgovara.
Pufnice, samo te čitam i mislim se dokle li ċeś. Nimalo mudrosti nemaš, onog osnovnog potrebnog znanja i rezona kome šta smeš reċi a šta ne. Vaš “stranaĉki rad” se sastoji uglavom od dodeljivanja javnih funkcija, a da nije naroda, taj vaś Aca bi bio direktor na neko selsko livaĉe, jer su halu sagradili građani a ne tvoja stranka. Kao što narod plaċa stotinu njih zaposlenih u hali.
To sa svojim partijskim drugovima moźeś da priĉaš kako ste gazde u Srbiji i da nas, ostale građane, ne treba da se tiĉu “vaša posla”
Podsetiċu i tebe i druge naprednjake da su se nekada na sliĉan način uzoholili i ljudi iz DS, pa su pali kao gnjila kruška, ništa nije ostalo od njih. Ono što je ostalo, to je kod vas, bezlični poltroni, kao što si i ti sama.
Botica misli da su urednica i komentatori opozicija. Tolki joj domet. Čim nisi s nama ti si opozicija.