Derbi za opstanak “Zdravlja” u ligu

LESKOVAC

Košarkaši Zdravlja u subotu dočekuju ekipu Kolubare iz Lazarevca u okviru 18. kola Druge lige Srbije. Reč je o utakmici koja direktno odlučuje o opstanku, jer su gosti trenutno prva ekipa „ispod crte“, odnosno ekipa koje ispadaju i svoju šansu vide u pobedi nad direkntim riavlom, ekipom Zdravlja koja ima pobedu više. Toga su svesni i domaćini.

„U 18. kolu možda i odlučujemo o opstanku u ligi“ reči su trenera Saše Jovića.

„Dugo smo najavljivali da smo želeli da do toga ne dođe. Spletom okolnosti u subotu u 18 časova u direktnom duelu sa Kolubarom odlučujemo ko ostaje, a ko ispada iz Druge muške lige. Sigurno da favorita u ovom meču nema, ekipe su podjednakog kvaliteta, skup dobrih individualaca i u jednom i u drugom timu. Oni imaju verovatno i najboljeg igrača lige Simića koji je igrao u KLS. Mi smo zdravstveno svi spremni i uz veliku podršku navijača možemo da dođemo do izuzetno vredne pobede koja nas vodi ka opstanku u ligi što je i bio i cilj na početku sezone.“

Miloš Andrejević, prvotimac Zdravlja, takođe kaže da je ovo veoma bitan meč.

„Kompletni smo i dobro smo trenirali ove nedelje. Očekujem veliku borbu i očekujem pobedu. Pozivam navijače da u subotu dođu u velikom broju i da nam pomognu da dođemo do veoma važne pobede.“

Utakmica 18. kola Druge lige Srbije za košarkaške Zdravlje – Kolubara Lazarevac igra se u SRC „Dubočica“ u subotu od 18 časova.

Prati
Obavesti me o
guest

0 Komentara
Najnoviji
Najstariji Najviše glasova
Inline Feedbacks
Prikaži sve komentare