Košarkaši Zdravlja poraženi u Zemunu

Košarkaši Zdravlja u novu sezonu su ušli porazom u Zemunu od ekipe Zemun Fitofarmacija rezultatom 93:87, po četvrtinama 18:22, 23:14, 25:23, 27:28.

Tokom čitave utakmice takmaci su bili ravnopravni, s tim što su Zemunci imali vođstvo od nekih 6-10 poena, a Leskovčani ga sustizali i čim bi se primakli na koš-dva zaostatka, nešto bi u igri „zaškripalo“ i domaći bi se opet rezultatski odlepili.

Tako je bilo i u poslednjem minutu igre, kada su serijom 6:0 za deset sekundi gosti došli do rezultata 90:87, ali nisu uspeli da potpuno preokrenu rezultat.

Ekipa Zdravlja je igrala u sastavu: Veličković 18 (9 asistencija, šut iz igre 6/9), Jugović 17 (5 asistencija, šut iz igre 6/12), Đurović 28 (šut iz igre 9/18), Petković 2 (5 skokova), Mitić 3 (4 skoka), Stojković 2, Nedeljković, Dojčinović 3 (5 skokova), Marić 8, Prokić 6, Stošić.

Sledeće nedelje Zdravlje dočekuje Spartak iz Subotice.